Yeniden aranızdayım :)

By | Eylül 23, 2015

yeniden-merhabaİlk temelleri 2009 yılında atılmış olan bloğum, “sevgili” eski ortağımın “mükemmel” sunucularının çökmesiyle birlikte bir çok müşteri datasının yanında meze olup gitmişti. Özenerek yazdığım yüzlerce yazıdan sonra hevesim gerçekten çok kırılmıştı.

Daha sonra kaybolan dataları yeniden çıkarana kadar akla karayı seçer iken, mağdur olmuş müşterilerinin memnuniyetlerini yeniden sağlayana kadar çok zaman geçti. Çok uzun bir süre bayağı yoğun çalıştım. Bu yoğun çalışma sırasında yeni insanlarla tanıştım, yeni insanlar yeni iş imkanları getirdiler. Farklı iş projeleri ortaya çıktı derken işler toparlandı başka boyutlar almaya başladı. 2009’dan sonra bulunduğun girişimlerden birisi yaz aylarımı çok yoğun bir hale getirdi. Bir yandan yazılım işleri bir yandan diğer işler derken ne yazmaya ne de dinlenmeye fırsat kaldı. Bildiğin hayatı yaşayamaz oldum. Uzun bir süre ne bir kitap okuyabildim ne bir film izleyebildim ne de bir yerlere kaçabildim.

İşleri biraz daha hafiflettikten sonra sanırım artık buraya da yazmaya vakit bulabileceğim. Kısacası hayatı biraz daha yaşayabileceğim. Bundan sonraki yazılarımda dinlediğim parçaları, izlediğim filmleri, kullandığım şeyleri, okuduğum kitaplar ve tattığım yemekleri paylaşmaya çalışacağım. “Hayatın içinden” adlı kategori altında da başımdan geçen olayları anlatmaya çalışacağım..

Şimdilik bu kadar..

2 thoughts on “Yeniden aranızdayım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir